פרסומת

לדף הבית

בני נח לא נצטוו על השיתוף. אבל אתם יהודים, אז שתפו בכל הכוח!

פשקוויל נגד בקשת צדקה מבעלי סמארטפונים

לגבי הפשקוויל הבא שהובא לידיעתי על ידי אליהו פרידמן קשה לומר האם הוא אמיתי או שנכתב על ידי חרדי בעל סמארטפון שקצת נמאס לו שמבקשים ממנו נדבות :-)


על המאבק החרדי כנגד בעלי סמארטפונים אפשר לקרוא בכתבה של יאיר אטינגר שחלק קטן ממנה מובא למטה.
את הכתבה במלואה ניתן למצוא כאן http://www.haaretz.co.il/news/education/.premium-1.2856169

בכנס ההמוני נגד "פגעי הטכנולוגיה" שנערך השבוע בעיר אלעד, איש לא העז לשלוף בגלוי סמארטפון, אפילו לא כדי לצלם או להקליט את דברי הרבנים, בהם האדמו"ר מצאנז. נאום חשבון הנפש של האדמו"ר, רבי צבי אלימלך הלברשטאם, שהגיע במיוחד מנתניה לעיר שבה מתגוררים רבים מחסידיו, נאמר תחת הרושם הקודר שפקד השבוע את החברה החרדית, אחרי תאונת האוטובוס בכביש מספר 1 שבה נהרגו שישה חרדים.

נאום האדמו"ר הועבר למערכות העיתונים החרדיים רק למחרת, מלה במלה, דרך מזכירו האישי. "מי יוכל לחשות לעת כזאת כאשר קול דמי אחיך צועקים ושוועת בת עמי עולה באוזנינו מאסונות רבים ונוראים הבאים חדשים לבקרים, אוי מה היה לנו, איככה אוכל וראיתי ברעה אשר ימצא את עמי כאשר נערים וצעירים זקנים ומכובדים וכולי נופלים כדומן על פני האדמה ודמם נשפך כמים, אם על ידי הרוצחים הטמאים יימח שמם ושם זכרם ואם בתאונות ומחלות שונות לא עלינו, והלב מתפלץ וזועק עד אנה בכיה בציון ומספד בירושלים". האדמו"ר המשיך ואמר כי "אין ספק כי בראש המקטרג והמשטין עומדת אותה קליפה טמאה של פגעי הטכנולוגיה הארורה המטמאת לב ונפש, שבעוונותינו הרבנים רבים חללים הפילה לבאר שחת רחמנא ליצלן ועצומים כל הרוגיה, כאשר בה כפירה ומינות לצד טומאה ותועבה ילכו יחדיו".
בכנס השבוע השתתף גם האדמו"ר מוויז'ניץ, שהוא מגדולי הלוחמים בטכנולוגיה. שבוע קודם לכן, בבני ברק, הוא דיבר בכנס מיוחד עם חסידיו על "מאות משפחות כאובות שאיבדו את ראש המשפחה, ילדים רכים המסתובבים כיום עזובים ונדכאים באופן איום ונורא, כי אבותיהם נטשו אותם לנפשם, הורים המבכים את בניהם אשר סרו מדרך הישר ואת שרשרת הדורות שנגדעה באבחת הטכנולוגיה הרעה. אנא מכם, מי לה' אלינו! מי שיש לו קשר לכלים המשחיתים, ידע כי מאבד הוא כל קשר אתנו, מסיר הוא את עצמו ממחנה היראים והחרדים לדבר ה', ואין לו כל קשר אלינו".

אין תגובות:

פרסום תגובה

כאן ניתן לכתוב הסכמות, קושיות, חידושי תורה על הדפים או סתם תגובות והערות...